השכרת רכב הסעות מכל סוג כולל נהג

מהיום אפשר לשכור אוטובוס מיניבוס או כל רכב הסעות שתצטרכו

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מהירה לשירות אותו אתם צריכים

לאילו מטרות מומלץ לקחת הסעה:

אירוע משפחתי

יש לכם אירוע משפחתי בקרוב, חתונה? בר מצווה בכותל? בחרו רכב הסעות או אוטובוס גדול לכל המשפחה שידאג שכולם יגיעו ויחזרו בשלום.

ערב חברה

הגיע הזמן לעשות ערב חברה? לפנק את העובדים באיזו מסיבה גדולה או בנסיעה לים המלח? הזמינו מראש אוטובוס או אולי שנים וחסכו מהעובדים את הנסיעה.

טיולי VIP

בא לכם לצאת לטיול מאורגן בצפון היפה או אולי אפילו עד אילת הרחוקה? צאו לטיול עם אוטובוס או מיניבוס מפנק עם נהג שילווה אתכם כל הדרך.

הסעות קבועות

צריכים להסיע אדם אחד או קבוצה של אנשים באופן קבוע? תנו לנו לדאוג לכם להסעה קבועה ומסודרת עם נהג שתיקח אתכם יום יום לאן שאתם צריכים.

השכרת רכב הסעות לארוע משפחתי

יש לכם אירוע משפחתי בקרוב ואתם לא יודעים איפה למקם את האירוע כי אתם חושבים על הדרך שיעשו האורחים שלכם? זו הסיבה שעליכם להשכיר רכב הסעות שיסיע את המשפחה שלכם בביטחה לכל מקום אשר תרצו וכך לחסוך מהאורחים שלכם את הטירחה בנסיעה ואת החשש לנהוג בחזרה עייפים או שתויים.

זה לא משנה אם אתם צריכים וואן, מיניבוס או אפילו להשכיר אוטובוס שלום וזה לא משנה אם אתם צריכים את ההסעות בצפון או בכלל הסעות בדרום, אנחנו ניתן לכם הצעת מחיר לשירות אותו אתם תצטרכו ולכם ישאר רק להנות מהאירוע שלכם בידיעה שהאורחים שלכם מסודרים.

  • השירות פופולרי מאוד לאירועי חתונה 
  • לאירועי בר מצווה

יש לכם אירוע כזה בקרוב? אל תחכו לדקה ה 90 שריינו לכם את רכב ההסעות שלכם עוד היום.

ערבי חברה וימי גיבוש חברתיים

תכף מסתיים הרבעון ואתם רוצים לפנק את העובדים בערב חברה או ביום גיבוש חברתי? אין סיבה שכולם יגיעו עם הרכבים שלכם. שריינו ליום או ערב זה רכב הסעות (מיניבוס אוטובוס או אפילו מספר אוטובוסים תלוי לפי גודל החברה שלכם) מפנק שיביא את כל העובדים שלכם בצורה בטוחה ומסודרת לארוע החברתי.

בשנים האחרונות מסיבות הענק של החברות הגדולות הפכו לטרנד פופלרי, די'גים מכל העולם בשילוב אוכל ואלכוהול הופכים את הערבים האלה לבלתי נשכחים עבור העובדים, אל תשאירו להם את האפשרות לנהוג הבייתה עייפים ושתויים. 

טיולי VIP – הסעות VIP

רוצים לתכנן טיול משפחתי או טיול מאורגן של חברים עם המשפחות שלהם? הזמינו רכב הסעות יוקרתי, אוטובוס VIP לאילת או לנסיעה לצפון.

החלטתם לצאת לטיול יום כיפי עם החברים והמשפחה? השאירו את הרכבים שלכם בבית וצאו לדרך עם נהג צמוד ועם שירות הסעה יוקרתי, חסכו את עלויות הדלק ואת הזמן בפקקים.

  • השירות מתאים גם לנסיעות VIP לנתב"ג או מנתב"ג.
  • אוטובוס VIP לאילת או ליעד שתבחרו.

הסעות קבועות

צריכים הסעה קבועה לאדם או קבוצה של אנשים? שריינו להם שירות הסעות קבוע שידאג לאסוף אותם כל יום כמו שעון.

  • השירות מתאים להסעות של ילדים לבתי ספר.
  • למוגבלי תנועה אשר צריכים הסעה מסודרת למקומות העבודה שלהם.
  • למבוגרים אשר צריכים להגיע לטיפולים רפואים, ועוד.

השכרת רכב הסעות לכל אירוע שתצטרכו:

גלילה למעלה

הצטרפו לרשימת הנהגים שלנו

קבלו הצעות עבודה המתאימות לכם ברגע שהן מתקבלות