מסלולי טיסה מומלצים לטיולי יום במסוק

טיולים מומלצים

רבים מחפשים רעיונות חדשים לחגוג אירועים משמחים בחייהם. ימי הולדת, בר מצווה, הצעות נישואין אירועי גיבוש משפחתיים או אפילו סתם חשק לבילוי לא שיגרתי. בתקופה האחרונה בילוי חדש ומרגש התפשט ברחבי הארץ, טיולי יום זוגיים או משפחתיים במסוק. אם הרעיון הזה נשמע לכם מעניין או אם כבר החלטתם לצאת לטיול יום במסוק בשמי ישראל קראו למטה את המסלולים המומלצים ביותר:

טיול מדבר

לאוהבי המדבר הפרוע, עבורכם מומלץ הטיול המדברי מסלול העובר מעל הנגב הפרוע שלנו להסתכל על המצוקים והמכתשים העוצמתיים שיש למדבר שלנו להציע מלמעלה. נופים מרהיבים ואגמים נסתרים מובטחים. בטיול זה אפשר לשלב גם טיסה מעל ים המלח ומצדה.

טיול ירוק

מסלול הטיול במסוק ממוקד באזור הצפוני של הארץ ומשלב תצפית מעל יערות הכרמל הירוקים שלנו, עמק יזרעאל וממשיך לעבר הכנרת ורמת הגולן. שדות מוריקים נחלים זורמים ונוף מהמם מובטחים.

טיול חופים

מסלול טיול מהמם הטס לאורך חופי ישראל הכחולים והיפים, ניתן מבט על ישראל מקו הים ומגובה רב נחלוף על תחנת הכח בחדרה נשקיף על קיסריה ההיסטורית, מפרץ חיפה והגנים הבאיים ולא נפסח על עכו העתיקה.

טיול ירושלים

טיול מדהים שיחזיר אתכם בזמן לפחות 2,000 שנה, נחלוף ליד הרי ירושלים ונשקיף על ירושלים המדהימה מעיני הציפור נצפה בעיר העתיקה המוקפת חומה, הכותל המערבי, כנסיית הקבר כיפת הסלע והר הזיתים. בטיול זה אפשר לשלב ביקור גם בים המלח.

  • בכל הטיולים המפורטים אפשר לבצע נחיתה ולשלב ארוחה, אטרקציה או כל רעיון שיש לכם.
גלילה למעלה

אל תחכו! שריינו לכם מסוק!

תנו ליועצים שלנו לחזור אליכם עם ההצעות המשתלמות ביותר עבורכם

הצטרפו לרשימת הנהגים שלנו

קבלו הצעות עבודה המתאימות לכם ברגע שהן מתקבלות